‘GENÇ GİRİŞİMCİLERİN HEDEFİ YENİ PROJELERLE  BÖLGE EKONOMİSİNE DEĞER KATMAK”

TOBB İL GENÇ GİRİŞİMCİLER KURULU İCRA KOMİTESİ İLK TOPLANTISINI İTSO’DA YAPTI

Geçtiğimiz günlerde  genel kurulunu gerçekleştiren TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi yönetimi  ilk toplantısını  İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasında gerçekleştirdi.
TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komite Başkanı Ali Dablan ve kurul üyeleri toplantı öncesi İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Levent Hakkı Yılmaz’ı ziyaret ettiler.
Karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyarette, 6 Şubat tarihinde bölgemizde meydana gelen deprem felaketi sonrası iş dünyasındaki son gelişmeler değerlendirildi.
TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komite Başkanı Ali Dablan ve kurul üyelerini tebrik eden İTSO Yönetim Kurulu Başkanı Levent Hakkı Yılmaz; “Yeni dönemde de genç ve dinamik kurul üyelerimizden yeni projeler ve bölge ekonomisine değer katacak çalışmalar bekliyoruz” dedi.
Ziyaret sonrası TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi ilk toplantısını   İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasında gerçekleştirdi.
TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komite Başkanı Ali Dablan; “6 Şubat tarihinde bölgemizde meydana gelen deprem felaketinin ardından Genç girişimciler olarak yükümüz ve sorumluluğumuz daha da arttı. El birliği ile bölgemiz ekonomisine katkı sunmanın gayreti içerisinde olacağız. Yeni dönemde yeni projeleri hayata geçirmek için hep birlikte çalışacağız ve el birliği ile Hatay ekonomisine katkı sunmanın gayreti içerisinde olacağız” şeklinde değerlendirmelerde bulundu.

Habere Ait Fotoğraflar